Notice: add_theme_support( 'html5' ) fonksiyonu hatalı çağırıldı. Tiplerden oluşan bir dizi aktarmalısınız. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 3.6.1 sürümünde eklendi.) in /home/kombis/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Hakkımızda | Kombisan Enerji Sistemleri

KOMBİSAN ENERJİ SİSTEMLERİ

KOMBİSAN ENERJİ SİSTEMLERİ , 1990 ortalarında , sektörün öncü markalarına yetkili servis hizmeti sunarak başladığı faaliyetlerine bugün gaz yakıtlı ısıtıcılar , kombi , klima ve diğer iklimlendirme sistemleri yedek parçalarının üretim , ithalat , ihracat ve pazarlaması ile devam etmektedir. Bunun yanı sıra sektördeki iş ortaklarına , müşterilerimize uzman kadromuz ile teknik danışmanlık yapmaktayız.

Firmamız , kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen yapısıyla büyüme sürecini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Kaliteli ürün , en iyi hizmet , zamanında teslimat , uygun fiyat ve satış sonrası müşteri memnuniyeti firma genel prensipleri olarak değişmez ilkeler haline getirilmiş olup bu da sektörün en önemli firmaları arasında yer almamızı sağlamıştır.

Üretim ve satış politikasını bu ilke ve prensipler çerçevesinde sürdürerek sektörün öncü firmalarından biri haline gelmemizde şüphesiz en önemli unsur çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizin teveccühüdür.

Değerli müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızın ilgi ve desteğine teşekkür ediyor , birlikte çok daha güzel işlere imza atacağımıza inanıyoruz.

Menü